Nasze blogi

Jest to spis naszych wszystkich opowiadań każdego gatunku~
(Nie do każdego mamy własne grafiki, dlatego przez jakiś czas będą to po prostu ich tła.)

"Two Sides of The Moon"


Gatunek: YURI/ hetero/ yaoi
Etykiety: kryminał, gangi, spiski, walki uliczne, uprowadzenie, erotyka, BDSM, fetysze
Opis: Czasy współczesne, Japonia, Tokio.
Miasto jest podzielone na dzielnice, które należą do miejscowych gangów, a granice ich są uważnie strzeżone. Nikt, oprócz niczego nie świadomych zwykłych ludzi, nie ma prawa wkroczyć na obce terytorium. Każde naruszenie tej zasady jest surowo karane, jednak wciąż trwają walki o zajęcie jak największej powierzchni. Walki o władzę, pieniądze, honor.
Dwa najsilniejsze gangi, mające w garściach najważniejsze dzielnice i budzące największy respekt wśród innych, toczą między sobą zażartą wojnę już od wielu lat i pałają do siebie szczerą nienawiścią. Żadna ze stron nie zamierza się poddać, nikt nie chce zrezygnować z szansy panowania nad całym miastem.
Hitomi i Arisu to tylko pojedyncze pionki na wielkiej szachownicy.
Należą do dwóch różnych gangów, są jak dwie krople wody.
Jak dwie strony księżyca.
Autorzy: Natsuka- chan & Kagerou"Two Sides of The Blade"


Gatunek: Hetero/ yuri/ yaoi (Jest to kontynuacja bloga "Two Sides of The Moon" czekająca na zakończenie pierwszej części. Powstała jak na razie w formie zapowiedzi.)
Etykiety: kryminał, gangi, spiski, szykanowanie, manipulacje, +18, walki, morderstwa, bezduszność, tajemnice, ucieczki
Opis: (Na razie brak.)
Autorzy: Natsuka- chan & Kagerou"Love is love?"


Gatunek: YAOI
Etykiety: życie codzienne, nekomimi, kocie uszy, +18, narkomania, dwa światy, echa przeszłości, traumy i problemy
Opis: Opowieść przedstawia dwoje 18 letnich chłopaków, którzy są jak ogień i woda. 
Pierwszy z nich to blondyn, Natsu. Nie miał łatwego życia. Był wychowywany przez ojca i babkę. Jego matka zmarła przy porodzie, pozostawiając chłopakowi po sobie jedynie stare zdjęcia i ofiarowując mu dar, jakim jest życie, na które, uważa, że niczym nie zasługuje. Dołączył do gangu w wieku 14 lat. Był w poprawczaku za handel i zażywanie narkotyków, liczne rozboje i bójki uliczne. Życie dało mu nieźle w kość, a stany depresyjne były dla niego częste, jak przeziębienie. 
Jednak chłopak pewnego dnia postanowił się zmienić, czego przyczyną była nagła śmierć jego ojca w wypadku samochodowym. Od tamtej pory zaczął bardziej doceniać życie, jednak poczucie beznadziejności nie opuszczało go ani na sekundę...
Drugi zaś, czarnowłosy Haru był wychowywany z kulturą i dobrocią. Pochodził z dobrego domu. Miał przed sobą świetlaną przyszłość, idealnie zaplanowaną, dzięki bogatym rodzicom. Jednak bycie syneczkiem rodziców wcale nie było dla niego najlepszym, co mogło go spotkać. W rzeczywistości nie była to rodzicielska miłość, jedynie zaspokajanie chorych ambicji, nie biorąc pod uwagę zdania chłopaka. Jedyną osobą, która w pełni go rozumiała i szczerze go kochała, była jego babcia. Ona zawsze chciała tylko jednego: by Haru był szczęśliwy.
Światy Natsu i Haru całkowicie się od siebie różnią. Jednak kto wie, co jeszcze czeka ich na swej drodze...?
Autorzy: Natsuka- chan & MaBI"Love is love? OVA - Hopeless (Natsu Masoni)"


Gatunek: hetero/ yaoi (Jest to część dodatkowa do głównego bloga opowiadająca o przeszłości jednego z głównych bohaterów.)
Etykiety: gangi, narkomania, depresja, przeszłość, życie codzienne, nastolatki, nekomimi, samotność, pierwsze doświadczenia
Opis: Natsu Masoni to zamknięty w sobie młody chłopak, o jasnych włosach i delikatnych, anielskich rysach twarzy. Wraz ze swym najlepszym przyjacielem - Akise, są nierozłączni, choć ich relację śmiało można by określić jako głębokie braterstwo, niżeli zwykła przyjaźń. Lecz gdy Akise staje się coraz to bardziej odizolowany i przygaszony, Natsu postanawia zgłębić powody dziwnego zachowania swego przyszywanego brata. Tym sposobem poznaje świat, który wciągnął Akise i niespecjalnie ma ochotę wypuszczać kogokolwiek z powrotem, przez co losy młodych chłopców zostają nierozerwalnie splecione z niebezpiecznym towarzystwem. Historia w formie wspomnień, opowiadająca jak szybko z młodego, beztroskiego chłopaka można zmienić się w poznaczoną bliznami zagubioną duszę.
Autor: Natsuka- chan"Love is love?" [Part 2]


Gatunek: YAOI
Etykiety: wybudzanie, traumy, echa przeszłości, wspomnienia, tajemnice, nieporozumienia, zdrady, trójkąty miłosne
Opis: Ciąg dalszy o losach Natsu i Haru. Natsu, który cudem uniknął śmierci, stara się wieść na powrót normalne życie, wraz z pomocą ukochanego chłopaka. Stare problemy zostały zażegnane i rozwiązane, lecz nad dwojgiem kochanków ponownie zaczynają zbierać się ciemne chmury. Jak zareaguje Natsu, który stracił wszelkie wspomnienia o burzliwej przeszłości, gdy tuż przed nim stanie uosobienie wspomnień z dzieciństwa? A przede wszystkim, czy wyjdzie obronną ręką z kompletnego nieporozumienia? 
Autorzy: Natsuka- chan, MaBI, Kagerou"For all eternity..."

Gatunek: YURI
Link: https://for-all-eternity-yuri.blogspot.com
Etykiety: epoka wiktoriańska, zakazana miłość, dwa światy, tajemnice, intrygi, zemsta
Opis: Anglia, Londyn, XIX wiek. Czasy, gdy cywilizacja dopiero zaczyna robić wielki krok naprzód. 
Czasy, gdy podział na klasy społeczne jest wciąż surowo przestrzegany, a kobiety wciąż nie mają praw, by korzystać z życia na równi z mężczyznami.
Azalia to spokojna, ułożona piętnastolatka z arystokratycznej rodziny, mieszkającej na londyńskich peryferiach wraz z ojcem, posiadającym własną firmę; matką, specjalizującą się w krawiectwie i ogrodnictwie; oraz dziewiętnastoletnim bratem, idealnym synem swych rodziców, posiadającym nienaganne maniery, lecz skrywającym mroczną tajemnicę, którą jedynie Azalia z nim dzieli. Nie z własnego wyboru.
Jej życie mogłoby wydawać się idealne, lecz tylko ona ma pojęcie, jak naprawdę sprawy się mają. Jest niczym motyl, ukrywającym w kokonie swe prawdziwe ja, zawoalowanym mgiełką tajemnicy i dobrego wychowania.  
Rea, opuszczona przez wszystkich dziewczyna z wadą wzroku. Nigdy nie zaznała bliskości drugiego człowieka na tyle, by przywyknąć do ciepła. Wychowywana w surowym sierocińcu, straciła chęć do życia, lecz w chwili, gdy znalazła jedno koło zębate, jej życie uległo zmianie. Zaczęła wybijać się inteligencją przed mężczyzn do tego stopnia, że musiała uciekać. Żyła w samotności od początku swego istnienia.
Mając już dwadzieścia lat została uznana za szaloną kobietę, która tworzy mechaniczne istoty. Potrafi przywrócić do życia każdą zepsutą maszynę, a także ową zbudować. Chowa się za maską, której nikomu nie pozwoliła ściągnąć.
Od momentu, gdy dwie drogi bezpowrotnie się przecięły, ich życie uległo diametralnej zmianie, zarówno ich plany, marzenia, aspiracje, jak i system wartości.
Czy dwie młode dziewczyny będą w stanie wyłamać się ze sztywnych ram i stereotypów, i zacząć żyć według własnych zasad, samodzielnie decydując o swojej przyszłości?
One dwie, kontra cały świat.
Autorzy: Natsuka- chan & Kagerou"Madness in Darkness"


Gatunek: hetero/ yuri, fantasy
Etykiety: tajemnice, morderstwa, demony, intrygi, królestwo, dziedzictwo, manipulacja, miłość
Opis: Monotonia. Tym jednym słowem mogłabym opisać swe dotychczasowe życie.
Byłam znudzona. Życie dawno przestało mnie ciekawić i choć byłam młoda i w zasadzie dość ważna, czułam się jakbym przeżyła sto lat, siedząc wciąż w tym samym miejscu, stopniowo pokrywana przez kurz i pajęczyny, jak dwa rzędy wysokich, marmurowych kolumn po obu mych stronach. Cóż, nie odbiegało to zbytnio od rzeczywistości. Każdy mój dzień wyglądał tak samo i bzdurą jest teoria o jakże opływającym w rozrywki królewskim życiu. Może się tak wydawać, owszem, lecz tak naprawdę jest nieco inaczej.
Bycie władczynią to przede wszystkim obowiązki. Dbanie o to, by poddanym nie działo się źle... zazwyczaj. Szczerze powiedziawszy, mało mnie to obchodziło. Gdybym tylko mogła, zamieniłabym się z każdym innym, zwykłym człowiekiem. Nie pożądałam władzy, ale skoro już ją miałam... nic nie stało na przeszkodzie, by z niej korzystać. Może nie w egoistycznych gestach, ale zdecydowanie według swojego kaprysu.
A kaprysy miewałam różne.
Kierowałam się także zasadą oko za oko, ząb za ząb. Może i byłam młoda, lecz doświadczenie życiowe posiadałam, większe, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Nie do pomyślenia było, bym dała sobie wejść na głowę, w szczególności osobom, które znaczą dla mnie tyle, ile góra łajna z przypałacowej stajni. W której oczywiście było czysto, to jedynie metafora. Nikomu nie darowałam wystąpienia przeciwko mnie. Nie było wyjątków. Lojalność i szacunek to cechy, które cenię najbardziej.
Autor: Natsuka- chan"Love can kill you sometimes..."


Gatunek: hetero/ fantasy
Etykiety: Wampiry, Krwawi Łowcy, Nocni Łowcy, Pierwotni, historia, prehistoria, Królowa - Matka, wojny, tajemnice, dziedzictwo
Opis: Nigdy nic nie szło po myśli młodzieńca należącego do jednej z najbardziej szanowanych rodzin Czarnych Łowców. Chciał zostać zwykłym pisarzem, a przyszło mu borykać się z okropnie ważnym obowiązkiem - byciem zarządcą całego grajdołka spragnionego krwi wroga, Czarnych. Był na to za młody, a przede wszystkim niedoświadczony, co dla wielu było niepojęte i śmieszne. Jednakowoż, po śmierci swego ojca - musiał objąć "tron", gdyż dziedzicznie należał on do pierworodnego syna.  Dlatego też jego rodzeństwo nie wliczało się do objęcia władzy.
Carmine, bo tak brzmiało imię młodzieńca, trenował i uczył się bez przerwy, aby przejąć spuściznę po ojcu. W wieku trzydziestu dwóch lat został jednym z najlepszych naczelników Czarnych znających się na strategii, tym samym udowodniając ludziom, którzy mieli go za beznadziejnego, iż jest od nich o stokroć lepszy. Za cel obrał sobie pozbycie się Pierwotnej wampirzycy, Matki wszelakiego tałatajstwa wysysającego krew z niewinnych.
"Wampiry" stało się starym określeniem tych monstrów, śmieszące je z resztą bardzo. Dlatego nadano im nazwę Krwawych Łowców, aby łatwiej zostali sklasyfikowani. Ponadto Carmine sporządził spis Krwawych, aby zaklasyfikować ich do rodzajów, a także podgatunków krwiopijców. Każdy z nich panował nad inną umiejętnością, aczkolwiek nie każdy był tak samo wytrwały, silny, sprytny czy odporny na przeróżne specyfiki. Naczelnik Czarnych zadbał, aby cała wiedza została spisana i młodzi Łowcy byli tego uczeni, dzięki czemu obniżona została ilość zgonów, jednakże przez to Krwawi zaczęli szukać innych możliwości ataku.
Przez piętnaście lat swego zarządzania zrobił więcej niż niejeden poprzednik, okazując się wybitnym umysłem, który przepędził większość krwiopijców z ludzkich ziem. Największy opór przez tyle lat stawiał dworek Rosentii - owej Matki wszystkich krwiopijców i jej męża, Vernina. Naczelnik przez dziesięć lat zbierał informacje na temat Pierwotnych - pierwszych z pierwszych. Na samym początku istnienia rasy żyła ich dziesiątka, lecz zostali wymordowani podczas polowań na nie, wojny domowej, a nawet choroby, która dotykała tylko krwiopijców.
Postanowił więc dokończyć dzieła i pozbyć się ostatnich Pierwotnych, poczynając od Rosentii,
jednakże Camine nie wiedział jak bardzo się pomylił, dopóki po raz pierwszy nie stanął z nią twarzą w twarz...
Autor: Natsuka- chan & Kagerou


"Fantasmagoria"


Gatunek: WSZYSTKO 
Etykiety: wszystko co wyżej~
Opis: Blog na którym umieszczane będzie wszelakiego rodzaju roleplay naszego autorstwa. Hetero, yaoi, yuri, +18, BDSM... każdy znajdzie coś dla siebie~ Historyjki poboczne, niezwiązane z przebiegiem fabuły głównych opowieści. 
Autorzy: Natsuka -chan & Kagerou "Szabat"


Gatunek: Hetero/ fantasy/ demonologia słowiańska
Etykiety: wiedźmy, czarnoksiężnicy, opętanie, demony, sukub, zemsta, małżeństwo, poganizm, Czarna Magia, miłość
Opis: Oni mieliby być źli? Osoby, które nie jednemu pomogły, niejednego wyleczyły? Oczywiście, że nie byli źli, byli jedynie specyficzni, tak mocno, że nikt nie mógł poznać o nich prawdy, bo spalono by ich na stosie. Demon w ludzkim ciele i czarnoksiężnik prawiący się magią śmierci, tym oto była ta dwójka. Ukrywali się przed Łowcami Czarownic jak tylko byli w stanie, chociaż mimo iż dali im spokój na kilka lat, to i tak wiedzieli, iż ponownie sobie o nich przypomną. Do tego czasu wiedli spokojne życie, aczkolwiek niezbyt szczęśliwe, ponieważ co rusz nowe nieszczęścia stawały im na drodze.
Autor: Natsuka -chan & Kagerou"Czerwień skryta szarością"
Gatunek: Hetero/ kryminał/ romans
Etykiety: morderca, stalker, morderstwa, śledztwo, zakazana miłość, różnica wieku, problemy psychiczne, fetysz krwi
Opis: Maya jest 19 letnią uczennicą ostatniej klasy szkoły średniej. Mieszka z ciotką w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w dużym, przestronnym domu. Tuż naprzeciwko swego jakże interesującego sąsiada w średnim wieku.
Ciekawska dziewczyna od chwili bycia świadkiem morderstwa z udziałem tajemniczego blondyna zaczyna niezdrowo interesować się życiem mężczyzny. Wie o nim wszystko - zna plan jego dnia, wie kiedy wychodzi z domu, kiedy zapala i gasi światło w swym domu. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Początkująca pani detektyw nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele tajemnic jest schowanych tuż pod jej nosem. I kto depcze jej po piętach na każdym jej kroku.
Autor: Natsuka -chan & Kagerou"That other love..."


Gatunek: YAOI/ hetero
Etykiety: szkolne życie, rozterki miłosne, szykanowanie, badboy, zdrady
Opis: Historia dotyczy szesnastoletniego licealisty, blondyna imieniem Natsu. Chłopak ma wszystko czego tylko zapragnie - kochającą rodzinę, dostatni dom oraz galaktykę przyjaciół i wielbicieli. Nie musi martwić się dosłownie o nic - wyglądem i urokiem osobistym, oraz grubym portfelem ojca otwiera ludzkie serca i wszystkie drzwi. 
Arogancja, sceptycyzm i bezduszność - te trzy słowa najlepiej oddają charakter naszego bohatera.
Lecz czy splot przyszłych zdarzeń odmieni jego nieczułe, pełne samouwielbienia serce?
Autorzy: Natsuka- chan & Kagerou (NatsukaxKagerou)"Burnin' Candle"


Gatunek: YAOI
Etykiety: toksyczny związek, depresja, manipulacja, sadyzm, masochizm, niewolnik, bezduszność, smutek, samotność, oddanie
Opis: Historia o tym, jak to jest czuć się samotnym wśród ludzi, o złudnym i ulotnym poczuciu szczęścia, manipulacji uczuciami, wykorzystywaniu, niskim poczuciu własnej wartości i aktach desperacji. O uzasadnionych bądź nie napadach lęku, strachu przed pozostaniem pustym wrakiem i rozpaczliwym ustrzeganiu się tego stanu.
O zniszczeniu.
O miłości.
Autor: Natsuka- chan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz